|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Suitable for: | Human |
| Function: | Breathable |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product Name | Pet Four-Legged Clothing |
Type |
Pet Clothing |
Material |
Cashmere |
Feature |
Comfortable and breathable |
Application |
Pet |
Season |
Autumn and Winter |
Style |
Casual |
Place pf Origin |
China |
Brand Name |
Bettering |
Size |
XS,S,M,L, XL, XXL |
| XS | Chest: 28-36cm. Back Length: 20-27cm |
| S | Chest: 36-46cm. Back Length: 26-32cm |
| M | Chest: 44-52cm. Back Length: 30-36cm |
| L | Chest: 50-56cm. Back Length: 36-41cm |
| XL | Chest: 54-63cm. Back Length: 38-45cm |
| XXL | Chest: 60-72cm. Back Length: 44-53cm |
