|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Suitable for: | Dog |
| Function: | Waterproof |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
BJ23025C
| Product Name | Air light Stand collar Dog Raincoat |
Type |
Pet Clothes |
Material |
TDA029 150D*160D poly taslon oxford FD with 30D poly tricot , Liner Mesh |
Feature |
Waterproof |
Application |
Dog |
Season |
Spring, Autumn |
Style |
Fashion |
Place pf Origin |
China |
Brand Name |
Bettering |
Size |
S,M,L |
| S | Neck 36cm/Chest 54cm,Back length 35cm |
| M | Neck 44cm/Chest 64 cm,Back Length 42cm |
| L | Neck 48cm/Chest 78 cm,Back Length 50cm |
