|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Suitable for: | Dog |
| Function: | Coldproof, Waterproof |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| XS | Neck28.5cm/Chest44cmBack length 29cm |
| S | Neck 36cm/Chest 54cm,Back length 35cm |
| M | Neck 44cm/Chest 64 cm,Back Length 42cm |
| L | Neck 48cm/Chest 78 cm,Back Length 50cm |
| XL | Neck 54cm/ Chest 86cm,Back Length 60cm |
